background image
Zmiana rozmiaru czcionki: A A A

Zabawy z przyjaciółmi

W piątek 22.08.2014 r. zrealizowany został projekt socjalny p.t. ,,Zabawy z przyjaciółmi,,. Łączył on zabawę z edukacją w malowniczym otoczeniu przyrody. Gospodarzami projektu była Świetlica Środowiskowa działająca przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubartowie oraz pracownicy Rejonu Pracy Socjalnej Nr 1 tutejszego Ośrodka oraz asystent rodziny. W projekcie uczestniczyło 40 dzieci ze Świetlicy oraz Ośrodka.

Po konsumpcji smakowitych kiełbasek z ogniska czas umiliły nam zabawy integracyjne prowadzone przez Magdę Filip z firmy ,,Wyspa przygód,, i  Mikołaja Łazora z ,,Laboratorium turystyki,, oraz współpracującymi z nimi Monikę Rzuciło i Monikę Rutkowską. Natomiast Kamila Sawicka zadbała o pomalowanie buzi naszych milusińskich.
Moc adrenaliny wyzwoliły u dzieci zawody sportowe – tor przeszkód, skakanie w workach oraz chodzenie po szczudłach. Największym powodzeniem cieszyła się edukacyjna gra zespołowa  ze ,,Skrzynią tajemnic,, , gdzie trzeba było uruchomić szybkie, logiczne myślenie.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone wspaniałymi upominkami oraz słodkościami, które zostały ufundowane przez lubartowskie firmy. Dziękujemy im za wsparcie naszej inicjatywy.
Imprezę uatrakcyjnili także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie przybliżając dzieciom charakter swojej pracy.

Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe kartki przyrodnicze od Pani Elizy Sadowskiej z Nadleśnictwa Lubartów, które okazało swą gościnność i serdeczność, za co wyrażamy podziękowania.
Uśmiechnięte i radosne buzie naszych milusińskich świadczą o tym, że impreza była udana.