background image
Zmiana rozmiaru czcionki: A A A

Ferie 2018 r. w Świetlicy Środowiskowej

Nauka przez zabawę to hasło tegorocznych ferii w Świetlicy Środowiskowej.

Wychowankowie bawili się wyśmienicie, ponieważ w ciekawej ofercie programowej każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie. Dużą frajdą dla najmłodszych były zawody sportowe na wesoło i mecze w hali Liceum Ogólnokształcącego w Lubartowie. Atrakcyjna okazała się również wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. Tam podopieczni mogli zwiedzić i zobaczyć najciekawsze miejsca w tej placówce, a także obejrzeć film edukacyjny pt. ,,Bezpieczny Puchatek” obrazowo przedstawiający zasady bezpieczeństwa w sieci, w domu i w szkole. Interesujące okazały się również wyjścia do kina na seanse filmowe, które dostarczyły dzieciom wiele uśmiechu i radości.
Największym urozmaiceniem zimowego wypoczynku było spotkanie ze sztuką – wizyta u lubartowskiego rzeźbiarza Stanisława Węgielskiego. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca artysty i z zainteresowaniem oglądały drewniane rzeźby.
Na zakończenie ferii wychowankowie zostali zaproszeni przez Pana Grzegorza Mironiuka na degustację różnych smaków pizzy w pizzerii ,, Włoska robota”.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim którzy przyczynili się do urozmaicenia ferii naszych wychowanków.